TŘÍDY

Ve třídách je maximální počet 16 žáků. Celková kapacita všech tříd ve škole je 80 žáků. Díky nízkému počtu žáku, ve třídách panuje rodinné klima a přátelská atmosféra. Toto uspořádání tříd se také vztahuje k pojmu komunitní škola, protože umožňuje zapojit do vzdělávání dětí nejen jejich rodiče, ale vlastně celou obec.

Den otevřených dvěří

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 27.2.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!