Školská rada

V ZŠ Compass máme školskou radu složenou nejen ze zvoleného zástupce rodičů za celou školu, ale také ze zástupců za jednotlivé třídy. Vedení školy tak získává podněty jak na úrovni školy, tak na úrovni tříd. Jsme akční, zasedáme pravidelně každé dva měsíce.

Školní akce

Příležitostí k setkávání je mnoho a je to jedna z věcí, která dělá naši školu výjimečnou. Rodiny ve škole navazují nová přátelství a tráví společně s dětmi čas i v soukromí.

Na společné akce jako Mikulášská, vánoční besídka, doprovodné akce některých projektových týdnů, zveme jak rodiče, tak sourozence a členy širší rodiny.

Rodiče třeťáků tradičně pořádají pro celou školu Den dětí plný her, zábavy a dobrého jídla.

Charita

Všichni rodiče se pravidelně zapojují do charitativních projektů, které škola iniciuje. V minulosti jsme podpořili několik organizací, jako třeba Sportovní klub vozíčkářů Paraple, Nadaci Dobrý Anděl nebo Dětský domov Jablonné v Podještědí, se kterým doposud pravidelně spolupracujeme.