V současném školním roce 2023/2024 máme volná místa ve 3. a 4. třídě.

Od září 2024 (ve školním roce 2024/2025) máme volná místa ve 2., 4. a 5. třídě.

V případě zájmu prosím kontaktujte ředitele školy, pana Ondřeje Bloudka na tel. 777 810 687 a domluvte si termín schůzky.

Před schůzkou prosíme vyplňte přihlášku viz odkaz níže.

Zkušební týden

U zájemců o vyšší ročníky probíhá přijímací řízení po individuální domluvě formou zkušebního týdne a je zaměřeno na motivaci dítěte a úroveň vědomostí a dovedností potřebných pro studium v daném ročníku.

Jak týden probíhá?

Dítě navštěvuje školu podle platného rozvrhu dané třídy, které rodičům zasíláme společně s nabídkou odpoledních mimoškolních aktivit emailem.

První den doporučujeme do školy dorazit mezi 8:10 – 8:20, aby mělo vaše dítě čas se rozkoukat.

Ranní družina je otevřená od 7:45 do 8:30 hodin. Vyučování začíná v 8:45 hodin.

Vyzvedávat si dítě můžete buď po vyučování ve 14:40 hodin nebo po kroužcích v 15:40 hodin. V případě potřeby je otevřená odpolední družina do 17:00 hodin.

• Do školy zabalte penál, přezůvky, lahev s pitím, ve středu probíhá tělocvik, bude tedy potřeba také sportovní oblečení na tělocvik (včetně tenisek).
  • Děti ve škole dostávají dopolední a odpolední svačinu a oběd, vlastní jídlo si nenosí.
  • Pokud je to možné, přineste nám prosím k nahlédnutí také sešity a knížky, případně i žákovské knížky vašeho dítěte.

Důležité informace

Máme volná místa ve 3. a 4. třídě
Vyplňte přihlášku k projevení zájmu