Login

DRUŽINA A KROUŽKY

Po skončení školního vyučování nabízí škola široké spektrum všedních i nevšedních volnočasových aktivit, které poskytují vše od aktivního odpočinku, přes zábavu, inspiraci a tvořivost, až po seberealizaci a další vzdělávání. Rodiče a žáci si vybírají z nabídky odpoledních kroužků, jako jsou napřiklad kroužek dramatický, hudebně-pohybový, výtvarný, keramický, outdoorový a podobně. 

Charakteristickým rysem naší školní družiny je, že i v rámci jejího programu se žáci setkávají s anglickým jazykem. Angličtina a angličtí vychovatelé jsou nedílnou součástí odpoledních aktivit v družině a naprosto přirozeným a nenásilným způsobem přispívají k tomu, že používání angličtiny se stává součástí dětského světa a není tedy vázáno jen na situaci školního vyučování.

Školní družina je otevřena také ráno od 7:45 až do začátku vyučování v 8:45.

AKTUALITY

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Volná místa

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Národní testování SCIO

V národním testování SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy