Jméno:
Heslo:

DRUŽINA A KROUŽKY

Po skončení školního vyučování nabízí škola široké spektrum všedních i nevšedních volnočasových aktivit, které poskytují vše od aktivního odpočinku, přes zábavu, inspiraci a tvořivost, až po seberealizaci a další vzdělávání. Rodiče a žáci si vybírají z nabídky odpoledních kroužků, jako jsou napřiklad kroužek dramatický, hudebně-pohybový, výtvarný, keramický, outdoorový a podobně. 

Charakteristickým rysem naší školní družiny je, že i v rámci jejího programu se žáci setkávají s anglickým jazykem. Angličtina a angličtí vychovatelé jsou nedílnou součástí odpoledních aktivit v družině a naprosto přirozeným a nenásilným způsobem přispívají k tomu, že používání angličtiny se stává součástí dětského světa a není tedy vázáno jen na situaci školního vyučování.

Školní družina je otevřena také ráno od 7:45 až do začátku vyučování v 8:45.

AKTUALITY

Volná místa

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne 8.1.2019 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Národního testování SCIO

V národním testován SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy