Jméno:
Heslo:

ZÁPISY

Termíny

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V úterý 7. 1. 2020
a v úterý 3. 3. 2020 srdečně zveme všechny rodiče budoucích prvňáčků na den otevřených dveří. V čase od 8.45 hodin do 18.00 hodin se dozvíte detailní informace o naší škole, výuce, učitelích a budete moci také nahlédnout do vyučování, abyste si udělali představu, jak to u nás funguje. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. 
Pokud Vám nabízený termín nevyhovuje, kontaktujte nás a dohodněte si individuální termín.

TERMÍNY ZÁPISŮ

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2020 - 2021 se konají v březnu/dubnu a jsou dvoukolové.


První kolo
zápisů se bude konat v pondělí 30. 3. 2020.
Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 1. 4. 2020.

Termín podání přihlášky je do 15. 3. 2020. Přesné časy zápisů Vám pošleme v pozvánce na zápis po obdržení přihlášky. Nejpozději do 20. 3. 2020.

Informace k zápisu

Přihláška k zápisuPřihláška k zápisu

Zápisy do 1. třídy jsou dvoukolové.

První kolo probíhá formou skupinové práce dětí s učitelem a trvá přibližně jednu hodinu. V rámci druhého kola zveme skupinu dětí do školy na přibližně dvě hodiny, kdy společně pracují s jedním učitelem, hrají si, plní úkoly, aj. 

U budoucích prvňáčků zjišťujeme míru jejich tělesné, duševní, rozumové, sociální, citové a pracovní připravenosti pro vstup do školy. 

Jelikož základní škola Compass je česko-anglickou školou, je součástí pohovoru také zjišťování úrovně anglického jazyka, které je však čistě orientační. Znalost angličtiny není pro přijetí do školy podmínkou. 

Vyhodnocení dítěte po zápisu a oznámení o přijetí do školy obdrží rodiče nejpozději do 14 dnů od 2. kola přijímacího řízení.

U zájemců o vyšší ročníky probíhá přijímací řízení po individuální domluvě a je zaměřeno na motivaci dítěte a úroveň vědomostí a dovedností potřebných pro studium v daném ročníku. 

Po naplnění kapacity tříd jsou další děti zařazovány na čekací listinu mezi náhradníky pro případ, že se uvolní místo.


Přihlášku k přijímacímu řízení naleznete ZDE.

Máte-li jakékoli další dotazy ohledně zápisů či informací o škole, kontaktuje prosím pana Pavla Hinnera na tel. 724 361 408.

AKTUALITY

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne
3. 3. 2020 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Volná místa

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo v první, druhé, třetí a páté třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Národní testování SCIO

V národním testování SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy