logotyp
Login

Charakteristika školy

ZŠ Compass je soukromá základní škola, která poskytuje vzdělávání žákům 1. stupně (1.-5. ročník). Jedná se o školu rodinného typu. Rodinného klima je docíleno malými počty žáků ve třídě, partnerskými vztahy a individuálním přístupem učitele k jednotlivým žákům. Maximální kapacita tříd je 16 dětí, celková kapacita školy je maximálně 80 žáků. Charakterizuje nás klidná, pozitivní atmosféra, vstřícnost, partnerské vztahy a individuální přístup učitele k jednotlivým žákům. 

Základní škola Compass je česko-anglická škola, kde vedle jazyka českého je jako druhý vyučovací jazyk používán také jazyk anglický. Naše dvojjazyčná koncepce pramení z nepostradatelnosti znalosti cizího jazyka v dnešním moderním světě a z našich dlouholetých zkušeností s vyučováním na britských a mezinárodních školách. Právě ty nás přivedly na myšlenku propojení tradic českého školství s metodami a výukovými postupy školství mezinárodního. Naším cílem je, aby děti od mala přicházely do styku s anglickým jazykem, nepovažovaly cizí jazyk obecně za nic neobvyklého a nebály se ho používat. Našim dětem poskytujeme živý jazykový základ a vytváříme tak dobré předpoklady pro jejich další studium.

 https://www.facebook.com/zscompass

AKTUALITY

Volná místa

Pro školní rok 2020-2021 máme volné místo v druhé, čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Národní testování SCIO

V národním testování SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 
 En ZS Compass
  • image 30
  • image 31
  • image 68
  • image 58
  • image 67
  • image 65
  • image 66
  • image 64

Created by © 2013 - 2020 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy