Již při studiu gymnázia začala studovat soukromou střední školu pedagogiky a sociálních služeb. Zde vystudovala obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Zároveň se studiem pedagogiky začala pracovat v mateřské školce PlayWisely jako asistentka žáka.

Po ukončení studií pracovala 4 roky v jeslích PlayWisely jako pedagog. V rámci své pedagogické praxe vedla kroužek kreativního tvoření a sportovní kroužek zaměřený na míčové hry a všestranný rozvoj. Absolvovala řadu kurzů a seminářů, např. kurz Respektovat a být respektován a seminář Laskavost, empatie a hranice ve výchově.

Při práci s dětmi se v dětech snaží především probouzet zvídavost a jejich schopnost pochopit přesah svého jednání ve vztahu k přírodě, k ostatním i k sobě samému. Také si klade za úkol dětem naslouchat, vnímat jejich potřeby a být jim dobrým průvodcem a inspirací.

Svět je plný odpovědí, na které je třeba najít otázky.

• Gymnázium Postupická
  • Soukromá střední škola pedagogiky a sociálních služeb Obrataň – obor předškolní a mimoškolní pedagogika

Zájmy

rodina, beachvolejbal, jóga, běh, pečení, četba, zahradničení