Absolventka Pedagogické fakulty UK v Praze, kde vystudovala obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Po ukončení studia pracovala na státní FZŠ Táborská nejprve jako učitelka 1. stupně a později jako zástupce ředitele. Po šesti letech odchází na mateřskou dovolenou a poté nastupuje na Základní školu Open Gate, kde působí dalších šest let. Během své pedagogické praxe se účastní řady seminářů a školení, sama vede semináře o genetické metodě výuky čtení, o sebehodnocení a hodnocení žáků a o tvorbě školního vzdělávacího programu. Věnuje se i publikační činnosti. Spolupracuje s Pedagogickou fakultou UK Praha a s Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

Zajímá se o práci s dětmi se specifickými poruchami učení a je absolventkou kurzu Logopedický asistent.
Při své práci s dětmi ráda využívá metodu učení hrou, projektové vyučování, čtením a psaním ke kritickému myšlení a především se snaží o individuální přístup ke všem dětem, aby byly motivovány, rády se učily a všechny zažívaly úspěch.

Mnohému jsem se naučil u svých učitelů, ještě více u svých druhů, ale nejvíce u svých žáků.

• Pedagogická fakulta UK – obor učitelství pro 1. stupeň

Zájmy

Děti, rodina, zahradničení, výtvarná tvorba a sport.