V Čechách vystudovala Pedagogiku dospělých na Univerzitě J. A. Komenského. Po studiích odjíždí do Anglie, kde žije a pracuje šest let. Uvědomuje si, že práce s dětmi je to, co ji naplňuje, a proto si dodělává kvalifikace pro práci s dětmi předškolního až staršího školního věku (Level 1 Award in Childcare, Level 2 Certificate for the Children and Young People’s Workforce, Level 3 Diploma for the Early Years Workforce, Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers).

Své pedagogické zkušenosti získává v Anglii v Oxfordshire, kde od roku 2012 do roku 2017 pracuje jako učitelka v pre-school a od roku 2015 do roku 2017 také jako Children´s activity instructor a gymnastics coach v nedalekém volnočasovém centru.

Daniela hraje na kytaru a děti seznamuje s angličtinou pomocí anglických písniček a rýmů. Za největší úspěch pokládá to, když děti a její kolegové odchází z práce s úsměvem a zpívají si její písně.

Do práce s dětmi vkládá srdce, nadšení a elán.

• Univerzita J. A. Komenského – pedagogika dospělých
  • Level 1 Award in Childcare
  • Level 2 Certificate for the Children and Young People’s Workforce
  • Level 3 Diploma for the Early Years Workforce
  • Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers

Zájmy

Hra na kytaru a zpěv, gymnastika, tanec, Ceroc, Modern Jive, angličtina, cestování, lyžování.