Absolventka oboru Učitelství pro 1.stupeň se zaměřením na francouzštinu na Pedagogické fakultě UK v Praze. Mimo praxi při škole v ČR si v rámci Erasmu vyzkoušela učit i francouzské žáky v Paříži a jejím okolí, a to jak první stupeň, tak i mateřskou školu. Její první kroky v kariérním životě vedly na gymnázium v Radotíně, kde učila francouzštinu. Posléze se začala věnovat prvnímu stupni, kde nejčastěji učila 3. – 5. třídu.

Obecně nemá ráda nudu, což platí i ve vyučování. Proto se snaží, aby její hodiny byly pro žáky zábavné, motivující a obohacující. Má ráda projektové vyučování, výlety a další mimoškolní aktivity, nebrání se moderním technologiím, ale využívá i klasické metody a pomůcky. Zkrátka od každého něco. Důležitá je pro ni pozitivní atmosféra ve třídě a když děti chodí do školy s úsměvem.

Ve své kariéře učila všechny věkové kategorie, od malých dětí až po seniory. Vyučovala i v jazykové škole, vedla školní knihovnu a vypomáhala ve školním klubu.

Give every day the chance to be the most beautiful day of your life.

• Gymnázium Oty Pavla v Radotíně
  • Pedagogická fakulta UK v Praze
  • IUFM de l’académie de Versailles

Zájmy

Rozhodně ji není cizí hudba, divadlo (věnovala se amatérskému divadlu) a literatura všeho druhu. Miluje svou rodinu, cestování, pečení a zahradničení.