VÝUKA

Jelikož vzdělávání je dlouhodobé, celoživotní snažení, chceme vést žáky k osobní odpovědnosti za jejich vlastní vzdělávání. Naše výchovně vzdělávací koncepce je zaměřená na žáka, bere v úvahu jeho schopnosti, jeho individuální potřeby a osobní maxima.

Abychom naplnili filozofii a koncepci naší česko anglické ZŠ, dáváme našim žákům prostor spolurozhodovat o tom, co se budou učit. Na počátku každého nového tématu zjišťuje učitel nejen to, co již žáci o tématu vědí, ale také to, co by se o tématu chtěli dovědět. Výuka je pak směřována nejen na to, aby pokryla dané kurikulum, ale také na to, co děti zajímá.

Pro školní rok 2020-2021 máme volné místo v druhé, čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

En ZS Compass
  • image 30