Arts and Crafts

Autumn is here! Students created beautiful pumpkins by blending orange, red and yellow colours.

Extra English

Extra English - science: how the water cycle works experiment.

Yoga

We finished our yoga practice by doing a group pose. Our feet represented the petals of a flower, the individual parts making up a whole. We spent time practicing breath work. Breathing on through the nose and on the out breath humming so as to send vibrations throughout our bodies. We started our practice doing partner work. Beginning this way helped us slow down and listen to each other.

Dramatický kroužek - pantomima

Beze slov jsme si zkusili vyjádřit aktivity, které jsme dělali o prázdninách...

Lego

Zábavný, hravý a vzdělávací kroužek s kostkami LEGO. Je určen pro ty, kteří si rádi hrají s touto stavebnicí a zároveň se učí nové postupy a fakta z historie.

Výtvarný kroužek

Děti se na výtvarném kroužku věnovaly už několika tématům. Po prázdninách kreslily své podobizny a zážitky z prázdnin nakreslily kolorovanou kresbou do velkých brýlí z papíru. Pak jsme navázali na wellbeing week a kreslili tuší stromy v japonském duchu. U stromů a podzimu jsme zůstali i při tisku listů temperovými barvami a později při kolorované kresbě hrušek.

Vaření - Vzpomínka na prázdniny

Naučili jsme se základům práce s nožem, zavzpomínali na prázdniny a připravili jsme pro sebe i pro ostatní lodičky z vajíčka, lahodné pomazánky se zeleninou a tortilly. Všem nám moc chutnalo a z výsledku jsme měli velkou radost.

Pro školní rok 2020-2021 máme volné místo v druhé, čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

En ZS Compass
  • image 30