Pavel Hinner

Motto: "Všechno jde, když se chce."

Pracovní zkušenosti

Po ukončení studií na vysoké škole začíná pracovat v mezinárodním maloobchodním řetězci Tesco, kde získává během téměř desetileté kariéry bohaté zkušenosti v oblasti Interní komunikace, projektového řízení a vedení týmu. Poté působí ve firmě Doosan Bobcat na oddělení Marketingu, kde se stará o komunikaci se zákazníky a podílí se na tvorbě kreativní komunikace. V roce 2018 nastupuje do ZŠ Compass.

Vzdělání

Gymnázium Mikuláše Koperníka
Vysoká škola báňská, TU Ostrava – obor Marketing a obchod

Zájmy a záliby

Četba, divadlo, film, vaření, cestování, fotografování, …

Pro školní rok 2020-2021 máme volné místo v druhé, čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

En ZS Compass
  • image 30