Ondřej Bloudek

Motto: Limits exist only in people‘s minds.

Pracovní zkušenosti:

Po ukončení studií na Pedagogické fakultě UK odchází do Anglie studovat jazyk. V roce 2007 získává učitelskou kvalifikaci, která jej opravňuje k vykonávání učitelské práce ve Velké Británii. Posléze se stává učitelem Tělesné výchovy a Designu a technologie na tamní základní škole Unsted Park v Godalmingu. Kromě běžných učitelských povinností zde také vede britský program The Duke of Edinburgh, Cena vévody z Edinburghu.

V roce 2010 získává pozici učitele 4. třídy na mezinárodní škole Newton International School (D-ring) v Kataru. V roce 2012 příjímá nabídku pozice učitele TV a Informatiky na téže škole. Zde je také zodpovědný za vedení olympijského programu, který mezi školními dětmi hledá talenty pro reprezentaci Kataru na OH, The Schools Olympic Program.

Se svými žáky si vždy dobře rozumí, je férový a empatický k jejich potřebám a pocitům.

Vzdělání:

• Pedagogická fakulta UK – obor Tělesná výchova - Informační technologie a Základy techniky
  • Qualified Teacher Status (učitelská kvalifikace ve Velké Británii)
  • Instruktor lyžování

Zájmy a záliby:

Sport, kultura a cestování

Pro školní rok 2020-2021 máme volné místo v druhé, čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

En ZS Compass
  • image 30