Lenka Chotětická

Motto:

Neučíme se pro školu, ale pro život.

Pracovní zkušenosti:

Lenka pochází z Prahy. Vystudovala Univerzitu Jana Amose Komenského, obor speciální pedagogika a učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Dva roky žila a pracovala v Anglii, po svém návratu působila 14 let ve dvou velkým mezinárodních školách v Praze. Má bohaté zkušenosti s prací speciálního pedagoga a učitele 1. stupně. Během své praxe se ráda dále vzdělává a navštěvuje odborné semináře a kurzy. Práce s dětmi ji nesmírně baví a naplňuje.

Vzdělání:

Střední zdravotnická škola v Praze

Univerzita J. A. Komenského – obor speciální pedagogika

Univerzita J. A. Komenského – obor učitelství 1. stupeň

Zájmy:

Ve volném čase s rodinou cestuje a loví kešky. Ráda míří za odpočinkem do přírody nebo na jógu, kde získává novou energii a inspiraci.

Pro školní rok 2020-2021 máme volné místo v druhé, čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

En ZS Compass
  • image 30