VÝUKA

Jelikož vzdělávání je dlouhodobé, celoživotní snažení, chceme vést žáky k osobní odpovědnosti za jejich vlastní vzdělávání. Naše výchovně vzdělávací koncepce je zaměřená na žáka, bere v úvahu jeho schopnosti, jeho individuální potřeby a osobní maxima.

Abychom naplnili filozofii a koncepci naší česko anglické ZŠ, dáváme našim žákům prostor spolurozhodovat o tom, co se budou učit. Na počátku každého nového tématu zjišťuje učitel nejen to, co již žáci o tématu vědí, ale také to, co by se o tématu chtěli dovědět. Výuka je pak směřována nejen na to, aby pokryla dané kurikulum, ale také na to, co děti zajímá.

Testovací diskuze pro vyzkoušení

Zatím nikdo nediskutoval

Den otevřených dvěří

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 27.2.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!