V květnu 2018 se žáci 3. a 5. třídy zúčastnili národního testování SCIO. Děti 3. třídy plnily testy v následujících předmětech: matematika, český jazyk, anglický jazyk, klíčové kompetence, člověk a jeho svět. Děti 5. třídy byly testovány z obecných studijních předpokladů, českého jazyka, anglického jazyka a matematiky.

Obě třídy jsou ve všech testovaných oblastech hodnoceny jako výborné a patří mezi horních 10 % nejlepších škol.

VÝSLEDKY 3. TŘÍDY

Následující graf znázorňuje, kolik % škol jsme předstihli:

Detailní výsledky za jednotlivé předměty si můžete prohlédnout na grafech níže. Naše škola je znázorněna červeným kroužkem.

Anglický jazyk

Klíčové kompetence
Člověk a jeho svět

VÝSLEDKY 5. TŘÍDY

Následující graf znázorňuje, kolik % škol jsme předstihli:

Obecné studijní předpoklady

Anglický jazyk

Z následujícího grafu vyplývá, že úroveň angličtiny našich páťáků je přibližně ze 75 % na úrovni A2 a z 25 % již na úrovni B1.

Podrobný popis k jednotlivým úrovním naleznete pod grafem.

V současné chvíli máme jedno volné místo v první a ve čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nám pošlete vyplněnou přihlášku, kterou naleznete v sekci "Zápisy".