V květnu 2018 se žáci 3. a 5. třídy zúčastnili národního testování SCIO. Děti 3. třídy plnily testy v následujících předmětech: matematika, český jazyk, anglický jazyk, klíčové kompetence, člověk a jeho svět. Děti 5. třídy byly testovány z obecných studijních předpokladů, českého jazyka, anglického jazyka a matematiky.

Obě třídy jsou ve všech testovaných oblastech hodnoceny jako výborné a patří mezi horních 10 % nejlepších škol.

VÝSLEDKY 3. TŘÍDY

Následující graf znázorňuje, kolik % škol jsme předstihli:

Detailní výsledky za jednotlivé předměty si můžete prohlédnout na grafech níže. Naše škola je znázorněna červeným kroužkem.

Anglický jazyk

Klíčové kompetence
Člověk a jeho svět

VÝSLEDKY 5. TŘÍDY

Následující graf znázorňuje, kolik % škol jsme předstihli:

Obecné studijní předpoklady

Anglický jazyk

Z následujícího grafu vyplývá, že úroveň angličtiny našich páťáků je přibližně ze 75 % na úrovni A2 a z 25 % již na úrovni B1.

Podrobný popis k jednotlivým úrovním naleznete pod grafem.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne 8.1.2019 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!