DRUŽINA A KROUŽKY

Po skončení školního vyučování nabízí škola široké spektrum všedních i nevšedních volnočasových aktivit, které poskytují vše od aktivního odpočinku, přes zábavu, inspiraci a tvořivost, až po seberealizaci a další vzdělávání. Rodiče a žáci si vybírají z nabídky odpoledních klubů, jako jsou napřiklad klub španělský, dramatický, hudebně-pohybový, výtvarný, keramický, outdoorový a podobně.

Charakteristickým rysem naší školní družiny je, že i v rámci jejího programu se žáci setkávat s anglickým jazykem. Angličtina a angličtí vychovatelé jsou nedílnou součástí odpoledních aktivit v družině a naprosto přirozeným a nenásilným způsobem přispívají k tomu, že používání angličtiny se stává součástí dětského světa, a není tedy vázáno jen na situaci školního vyučování.

Školní družina je otevřena také ráno od 7:45 až do začátku vyučování v 8:45.

Den otevřených dvěří

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 27.2.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!