JÍDELNA A STRAVOVÁNÍ

Základní škola COMPASS disponuje vlastní kuchyní, ve které připravujeme obědy pro děti i pedagogy. Nakupujeme několikrát týdně, abychom zaručili čerstvost všech suroviny. Jídelníček splňuje spotřební koš dětí mladšího školního věku a obsahuje všechny důležité složky jako ryby, luštěniny, maso (odebíráné od místního řezníka), zeleninu a ovoce a samozřejmě dostatek tekutin.

V jídelně je vždy dbáno na hygienu a etiketu při stolování.

Poplatek za oběd, ranní a odpolední svačinu a pitný režim v naší školní jídelně činí 80Kč,- za den a hradí se předem na celý měsíc.

Vyzvedávání obědů je možné v době oběda od 12.00 do 13.00 hodin.

Pokud je oběd zrušen do 12.00 hod. předchozího dne absence, je poplatek za něj vratný. Pro rušení školních obědů, volejte, prosím, paní kuchařku Renatu Zemanovou na telefon: +420 603 967 675.

Den otevřených dvěří

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 27.2.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!