Bezpečnost dětí

Z hlediska zdraví:

• Všichni pedagogové absolvují zážitkový kurz první pomoci.
  • Potraviny v našem stravovacím provozu jsou kontrolovány pro jejich čerstvost a dodržovány zásady s jejich manipulací.

Z hlediska naší budovy:

• Veškeré prostory školy jsou uzpůsobené potřebám dětí, vybavené vhodným a bezpečným nábytkem.
  • Třídy jsou dostatečně osvětlené denním i umělým osvětlením.
  • Budova je vybavena hasicími přístroji a personál školy proškolen v jejich používání.
  • Některá okna jsou zajištěna pojistkami proti otevření.

Z hlediska pohybu osob:

• Vjezd do areálu školy je umožněn pouze oprávněným osobám, jejichž telefonní čísla jsou uložena v systému brány.
  • Vchod do školy je opatřen elektronickým systémem otevírání na dálku a vstup umožněn pouze oprávněným osobám.
  • Zákonní zástupci dětí opravňují osoby, které mohou dítě ze školy vyzvedávat, pedagogičtí pracovníci kontrolují jejich totožnost.

Z hlediska supervize:

• Žáci jsou pod dozorem pedagogů jak ve třídách, tak na chodbách při přestávkách, ve školní jídelně i na zahradě školy.
  • Pokud se rodič opozdí s vyzvednutím dítěte, pedagog dítě neopustí a vyčká do jeho příjezdu.
  • Dostatečný počet pedagogů vždy doprovází děti na akcích či výletech mimo areál školy. Počet pedagogů je uzpůsoben počtu dětí a charakteru dané akce.

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.