Jablečný kompot

Prvňáčci o výtvarné výchově míchali podzimní barvy a tiskli jablíčky kompoty.

Neseme odpad na školní kompost

Prvňáčci si vyzkoušeli odnést zbytky ze školní kuchyně na kompost. Zjistili jsme, že odřezky zeleniny krásně voní.

Adaptační kurz Blaník

Naše pohádková třída odjela druhý školní týden na pohádkové místo pod horu Blaník. Tam jsme společně plnili úkoly, hledali rytířovo poztrácené brnění a po cestě na horu Blaník jsme získávali klíče od hledaného pokladu. Počasí nám přálo, dobrá nálada nás neopouštěla a kromě zlatých dukátů jsme si odvezli i dobrou náladu a nové kamarády.

Pasování na školáky

Každý prvňáček byl panem ředitelem pasován na školáka a obdržel od svého patrona druháka vlastoručně vyrobené přáníčko s přivítáním.

První školní den

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne 8.1.2019 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!