HALLOWEEN

Do naší třídy vlétli netopýři a každý z nich měl pro nás připraven jeden úkol. Nám se ale podařilo splnit i náročné úkoly a získat tak všechny postavy do písničky.

ABYSTE NÁS LÉPE VIDĚLI

UČÍME SE PRACOVAT S MAPOU

PROJEKT KEŇA

Organizace ADRA pro nás připravila projekt, kde jsme se společně vydali do Keni. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací a také jsme se seznámili s holčičkou Latifou. Zkuste si tipnout, ve kterém domě bydlí.

VYRÁBÍME SKŘÍTKY PODZIMNÍČKY

Wellbeing week

ZAKLÁDÁME HERBÁŘ

ZÁŽITKOVÝ KURZ BLANÍK

Podařilo se nám pomoci rytíři, který se nemohl dostat do hory Blaník a jako odměnu jsme dostali mapu k truhle s pokladem. Za každý splněný úkol jsme dostali jeden klíč. Jak už to tak ale bývá, truhlu se nám podařilo otevřít až tím posledním klíčem.
Nejdůležitější však je, že jsme si užili spoustu legrace a stali se z nás prima kamarádi.

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN

V současné chvíli máme jedno volné místo v první a ve čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nám pošlete vyplněnou přihlášku, kterou naleznete v sekci "Zápisy".