Vánoce ve škole a Secret Santa

Výročí 100 let od vzniku Československé republiky

Prohlédli jsme si spoustu zajímavých a starých předmětů. U některých nebylo vždy úplně jednoduché poznat k čemu sloužily. Některé nás překvapily tím, že po tolika letech stále ještě fungují.

Prezentace na téma "Léčivé kameny"

Sofinka si pro nás připravila prezentaci o kamenech. Velmi se nám líbila ukázka kamenů. Děkujeme!

Vyrábíme vlastní kompas

Pomocí pokusu se nám podařilo vytvořit jednoduchý kompas.

Mapujeme stromy, které rostou na školním pozemku

Do slepé mapy školního pozemku jsme zakreslili zástupce různých druhů stromů, které zde rostou. Dokážete podle mapy stromy najít?

Red Tide

Děkujeme Timíkovi za prezentaci o červeném přílivu.

PROJEKT KEŇA

Organizace ADRA pro nás připravila projekt, kde jsme se společně vydali do Keni. Dozvěděli jsme se spoustu nových informací a také jsme se seznámili s holčičkou Latifou. Zkuste si tipnout, ve kterém domě bydlí.

UČÍME SE PRACOVAT S MAPOU

ABYSTE NÁS LÉPE VIDĚLI

HALLOWEEN

Do naší třídy vlétli netopýři a každý z nich měl pro nás připraven jeden úkol. Nám se ale podařilo splnit i náročné úkoly a získat tak všechny postavy do písničky.

VYRÁBÍME SKŘÍTKY PODZIMNÍČKY

Wellbeing week

ZAKLÁDÁME HERBÁŘ

ZÁŽITKOVÝ KURZ BLANÍK

Podařilo se nám pomoci rytíři, který se nemohl dostat do hory Blaník a jako odměnu jsme dostali mapu k truhle s pokladem. Za každý splněný úkol jsme dostali jeden klíč. Jak už to tak ale bývá, truhlu se nám podařilo otevřít až tím posledním klíčem.
Nejdůležitější však je, že jsme si užili spoustu legrace a stali se z nás prima kamarádi.

PRVNÍ ŠKOLNÍ DEN

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.