Jméno:
Heslo:

Naše působiště

Základní škola Compass se nachází v klidném a harmonickém prostředí malebné vily z třicátých let minulého století, v ulici K Zeleným domkům 178 v Praze Kunraticích. Vila je obklopena rozlehlým pozemkem, na který volně navazuje Kunratický les. Zahrada a okolí školy nabízí velkorysé možnosti pro realizování přírodovědných aktivit, sportovně pohybové vyžití, odreagování dětí o přestávkách a volnočasové činnosti v rámci odpoledních klubů.

Interiér školy tvoří prostorné a světlé učebny, vybavené nábytkem pro daný věk žáků, didaktickými pomůckami a interaktivními tabulemi. V každé třídě mají děti prostor pro společná setkávání - ranní kruhy, hudebně pohybové chvilky, ale i tzv. reading corners pro odpočinek v klidu. V rámci těchto čtecích koutků si děti mohou potichu pročítat knihu dle vlastní volby a nebo zvolit poslech audio knihy za použití sluchátek, tak aby nerušily ostatní. Na stěnách nechybí tématické nástěnky, vystavené práce dětí a fotografie ze společných akcí. Žáci sami se aktivně podílejí na výzdobě svých tříd a celé školy.

Dále se v budově školy nachází kuchyň a školní jídelna, zázemí pro děti (šatny, sociální zařízení) a školní knihovna.

AKTUALITY

Volná místa

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne 8.1.2019 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Národního testování SCIO

V národním testován SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy