Jméno:
Heslo:

Naše působiště

Základní škola Compass se nachází v klidném a harmonickém prostředí malebné vily z třicátých let minulého století, v ulici K Zeleným domkům 178 v Praze Kunraticích. Vila je obklopena rozlehlým pozemkem, na který volně navazuje Kunratický les. Zahrada a okolí školy nabízí velkorysé možnosti pro realizování přírodovědných aktivit, sportovně pohybové vyžití, odreagování dětí o přestávkách a volnočasové činnosti v rámci odpoledních klubů.

Interiér školy tvoří prostorné a světlé učebny, vybavené nábytkem pro daný věk žáků, didaktickými pomůckami a interaktivními tabulemi. V každé třídě mají děti prostor pro společná setkávání - ranní kruhy, hudebně pohybové chvilky, ale i tzv. reading corners pro odpočinek v klidu. V rámci těchto čtecích koutků si děti mohou potichu pročítat knihu dle vlastní volby a nebo zvolit poslech audio knihy za použití sluchátek, tak aby nerušily ostatní. Na stěnách nechybí tématické nástěnky, vystavené práce dětí a fotografie ze společných akcí. Žáci sami se aktivně podílejí na výzdobě svých tříd a celé školy.

Dále se v budově školy nachází kuchyň a školní jídelna, zázemí pro děti (šatny, sociální zařízení) a školní knihovna.

AKTUALITY

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Volná místa

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Národní testování SCIO

V národním testování SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy