Jméno:
Heslo:

Charakteristika školy

ZŠ Compass je soukromá základní škola, která poskytuje vzdělávání žákům 1. stupně (1.-5. ročník). Jedná se o školu rodinného typu. Rodinného klima je docíleno malými počty žáků ve třídě, partnerskými vztahy a individuálním přístupem učitele k jednotlivým žákům. Maximální kapacita tříd je 16 dětí, celková kapacita školy je maximálně 80 žáků. Charakterizuje nás klidná, pozitivní atmosféra, vstřícnost, partnerské vztahy a individuální přístup učitele k jednotlivým žákům. 

Základní škola Compass je česko-anglická škola, kde vedle jazyka českého je jako druhý vyučovací jazyk používán také jazyk anglický. Naše dvojjazyčná koncepce pramení z nepostradatelnosti znalosti cizího jazyka v dnešním moderním světě a z našich dlouholetých zkušeností s vyučováním na britských a mezinárodních školách. Právě ty nás přivedly na myšlenku propojení tradic českého školství s metodami a výukovými postupy školství mezinárodního. Naším cílem je, aby děti od mala přicházely do styku s anglickým jazykem, nepovažovaly cizí jazyk obecně za nic neobvyklého a nebály se ho používat. Našim dětem poskytujeme živý jazykový základ a vytváříme tak dobré předpoklady pro jejich další studium.

 https://www.facebook.com/zscompass

AKTUALITY

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Volná místa

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Národní testování SCIO

V národním testování SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy