ŠKOLNÉ

Školné v ZŠ Compass činí 18 000 Kč za měsíc.

Platba za pololetí90 000 Kč
Platba za celý školní rok ... sleva 5 %171 000 Kč

Výše školného je platná pro 1.-5. ročník ZŠ.
Poplatek za stravování činí 80 Kč/den (2x svačina a 1x oběd). Při odhlášení je vratný.

Školné zahrnuje:

• Veškerou výuku v českém i anglickém jazyce.
  • Školní pomůcky včetně povinných učebnic (elektronických i papírových).
  • Jednodenní výlety žáků, které doplňují vzdělávací program škol.
  • Seznamovací třídenní kurz na začátku 1. třídy.
  • Třídní výlet na konci školního roku.
  • Školní družinu.
  • Některé odpolední zájmové aktivity zajišťované pedagogy ZŠ COMPASS.
  • Dopravu dětí na tělesnou výchovu.

Školné nezahrnuje:

• Doporučenou literaturu a některé nadstavbové učebnice.
  • Vícedenní výlety, které jsou povinné a jejichž cena bude stanovena s ohledem na lokality a ubytování (např. lyžařský kurz, jarní / letní škola v přírodě, výměnné pobyty v zahraničí). Termíny a cena těchto vícedenních výletů budou oznámeny vždy před začátkem daného školního roku.
  • Odpolední zájmové aktivity zajišťované externími pedagogy ZŠ COMPASS (hra na flétnu, kroužek španělštiny, …).
  • Individuální služby kariérového poradce (poradenství při výběru víceletého gymnázia či jiné návazné školy poskytované dětem individuálně).
  • Služby psychologa, logopeda, asistenta v případě individuálních potřeb dětí.
  • Školní uniformu.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne 8.1.2019 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!