ŠKOLNÉ

Školné v ZŠ Compass činí 18 000 Kč za měsíc.

Platba za pololetí90 000 Kč
Platba za celý školní rok ... sleva 5 %171 000 Kč

Výše školného je platná pro 1.-5. ročník ZŠ.
Poplatek za stravování činí 80 Kč/den (2x svačina a 1x oběd). Při odhlášení je vratný.

Školné zahrnuje:

• Veškerou výuku v českém i anglickém jazyce.
  • Školní pomůcky včetně povinných učebnic (elektronických i papírových).
  • Jednodenní výlety žáků, které doplňují vzdělávací program škol.
  • Seznamovací třídenní kurz na začátku 1. třídy.
  • Třídní výlet na konci školního roku.
  • Školní družinu.
  • Některé odpolední zájmové aktivity zajišťované pedagogy ZŠ COMPASS.
  • Dopravu dětí na tělesnou výchovu.

Školné nezahrnuje:

• Doporučenou literaturu a některé nadstavbové učebnice.
  • Vícedenní výlety, které jsou povinné a jejichž cena bude stanovena s ohledem na lokality a ubytování (např. lyžařský kurz, jarní / letní škola v přírodě, výměnné pobyty v zahraničí). Termíny a cena těchto vícedenních výletů budou oznámeny vždy před začátkem daného školního roku.
  • Odpolední zájmové aktivity zajišťované externími pedagogy ZŠ COMPASS (hra na flétnu, kroužek španělštiny, …).
  • Individuální služby kariérového poradce (poradenství při výběru víceletého gymnázia či jiné návazné školy poskytované dětem individuálně).
  • Služby psychologa, logopeda, asistenta v případě individuálních potřeb dětí.
  • Školní uniformu.

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.