Login

Kroužky

Dramatický kroužek - pantomima

Beze slov jsme si zkusili vyjádřit aktivity, které jsme dělali o prázdninách...

Lego

Zábavný, hravý a vzdělávací kroužek s kostkami LEGO. Je určen pro ty, kteří si rádi hrají s touto stavebnicí a zároveň se učí nové postupy a fakta z historie.

Výtvarný kroužek

Děti se na výtvarném kroužku věnovaly už několika tématům. Po prázdninách kreslily své podobizny a zážitky z prázdnin nakreslily kolorovanou kresbou do velkých brýlí z papíru. Pak jsme navázali na wellbeing week a kreslili tuší stromy v japonském duchu. U stromů a podzimu jsme zůstali i při tisku listů temperovými barvami a později při kolorované kresbě hrušek.

Vaření - Vzpomínka na prázdniny (6. 9. 2018)

Naučili jsme se základům práce s nožem, zavzpomínali na prázdniny a připravili jsme pro sebe i pro ostatní lodičky z vajíčka, lahodné pomazánky se zeleninou a tortilly. Všem nám moc chutnalo a z výsledku jsme měli velkou radost.

AKTUALITY

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Volná místa

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Národní testování SCIO

V národním testování SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy