Dramatický kroužek - pantomima

Beze slov jsme si zkusili vyjádřit aktivity, které jsme dělali o prázdninách...

Lego

Zábavný, hravý a vzdělávací kroužek s kostkami LEGO. Je určen pro ty, kteří si rádi hrají s touto stavebnicí a zároveň se učí nové postupy a fakta z historie.

Výtvarný kroužek

Děti se na výtvarném kroužku věnovaly už několika tématům. Po prázdninách kreslily své podobizny a zážitky z prázdnin nakreslily kolorovanou kresbou do velkých brýlí z papíru. Pak jsme navázali na wellbeing week a kreslili tuší stromy v japonském duchu. U stromů a podzimu jsme zůstali i při tisku listů temperovými barvami a později při kolorované kresbě hrušek.

Vaření - Vzpomínka na prázdniny (6. 9. 2018)

Naučili jsme se základům práce s nožem, zavzpomínali na prázdniny a připravili jsme pro sebe i pro ostatní lodičky z vajíčka, lahodné pomazánky se zeleninou a tortilly. Všem nám moc chutnalo a z výsledku jsme měli velkou radost.

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.