Společné čtení 1. a 5. třídy

Děti z 5. třídy se setkaly s prvňáčky, aby jim pomohly s prvním čtením slabik a slov. Žáci pátého ročníku byli mile překvapeni, jak to prvňáčkům po tak krátkém čase ve škole skvěle jde, a sami si zavzpomínali, jaké to bylo, když byli v první třídě oni.

Výstava hub

Na začátku září se prvňáci vydali na výstavu hub a jiřinek v Kunraticích, kterou navštívili společně s třetí třídou. Žáci měli možnost poznat houby jedlé, nejedlé a jedovaté. Zjistili, že holubinka zelená voní jako brambora a je smrtelně jedovatá.

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne
3. 3. 2020 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo v první, druhé, třetí a páté třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.