Vladimíra Auzká

učitelka smíšenky

Motto:

„Řekni mi a já zapomenu,
ukaž mi a já si zapamatuji,
nech mne to udělat a já pochopím.“

„Neberme vzdělávání jen jako nutnost učit se vzorce, důležitější je pochopit svět..."

Pracovní zkušenosti:

Svou praxi začala na Speciální škole v Praze – Malešicích, kde se věnovala vzdělávání dětí s autismem a mentální retardací. Po třech letech odešla pracovat do mateřské školy v Praze – Dubči, zaměřené na vzdělávání předškolních dětí v programu „Začít spolu“. Zde, kromě běžných povinností učitelky, vykonávala funkci zástupkyně ředitelky.

Následně přijala nabídku ze sportovní základní školy Eden v Praze 10 - Vršovicích, kde od roku 2011 působila jako elementaristka. Podílela se zde na pilotním projektu testování písma Comenia Script od Radany Lencové (pod záštitou MŠMT) a toto písmo pak také následně na škole vyučovala.

Do výuky zapojuje projektové vyučování a moderní technologie, podporuje děti v touze po vědění, zapojuje je maximálně do svých hodin. Snaží se, aby každé dítě zažilo úspěch. Aktivně se věnuje tvorbě DUMů (digitálních učebních materiálů) na interaktivních tabulích.

Vzdělání:

Univerzita J. A. Komenského  - obor Speciální pedagogika - vychovatelství
Univerzita J. A. Komenského – učitelství pro speciální školy a 1. stupeň ZŠ

Zájmy a záliby:

lyže, cyklistika, cestování, práce

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 23.10.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

V současné chvíli máme stále volné místo do první třídy. V případě zájmu nám pošlete vyplněnou přihlášku, kterou naleznete v sekci "Zápisy".