Vladimíra Auzká

učitelka smíšenky

Motto:

„Řekni mi a já zapomenu,
ukaž mi a já si zapamatuji,
nech mne to udělat a já pochopím.“

„Neberme vzdělávání jen jako nutnost učit se vzorce, důležitější je pochopit svět..."

Pracovní zkušenosti:

Svou praxi začala na Speciální škole v Praze – Malešicích, kde se věnovala vzdělávání dětí s autismem a mentální retardací. Po třech letech odešla pracovat do mateřské školy v Praze – Dubči, zaměřené na vzdělávání předškolních dětí v programu „Začít spolu“. Zde, kromě běžných povinností učitelky, vykonávala funkci zástupkyně ředitelky.

Následně přijala nabídku ze sportovní základní školy Eden v Praze 10 - Vršovicích, kde od roku 2011 působila jako elementaristka. Podílela se zde na pilotním projektu testování písma Comenia Script od Radany Lencové (pod záštitou MŠMT) a toto písmo pak také následně na škole vyučovala.

Do výuky zapojuje projektové vyučování a moderní technologie, podporuje děti v touze po vědění, zapojuje je maximálně do svých hodin. Snaží se, aby každé dítě zažilo úspěch. Aktivně se věnuje tvorbě DUMů (digitálních učebních materiálů) na interaktivních tabulích.

Vzdělání:

Univerzita J. A. Komenského  - obor Speciální pedagogika - vychovatelství
Univerzita J. A. Komenského – učitelství pro speciální školy a 1. stupeň ZŠ

Zájmy a záliby:

lyže, cyklistika, cestování, práce

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.