Login

Daniela Havránková

Motto:

"Without music life would be a mistake…"
"I don´t sing because I´m happy, I´m happy because I sing"
"If you never try, you´ll never know what you are capable of"

Pracovní zkušenosti:

V Čechách vystudovala Pedagogiku dospělých na Univerzitě J.A. Komenského. Po studiích odjíždí do Anglie, kde žije a pracuje šest let. Uvědomuje si, že práce s dětmi je to, co ji naplňuje, a proto si dodělává kvalifikace pro práci s dětmi předškolního až staršího školního věku (Level 1 Award in Childcare, Level 2 Certificate for the Children and Young People's Workforce, Level 3 Diploma for the Early Years Workforce, Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers).

Své pedagogické zkušenosti získává v Anglii v Oxfordshire, kde od roku 2012 do roku 2017 pracuje jako učitelka v pre-school a od roku 2015 do roku 2017 také jako Children´s activity instructor a Gymnastics coach v nedalekém volnočasovém centru. 

Daniela hraje na kytaru a děti seznamuje s angličtinou pomocí anglických písniček a rýmů. Za největší úspěch pokládá to, když děti a její kolegové odchází z práce s úsměvem a zpívají si její písně. 

Do práce s dětmi vkládá srdce, nadšení a elán.

Zájmy a záliby:

hra na kytaru a zpěv, gymnastika, tanec, Ceroc, Modern Jive, angličtina, cestování, lyžování

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Volná místa

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Národní testování SCIO

V národním testování SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy