Daniela Havránková

Motto:

"Without music, life would be a mistake…"
"I don´t sing because I´m happy, I´m happy because I sing"
"If you never try, you´ll never know what you are capable of"

Pracovní zkušenosti:

V Čechách vystudovala Pedagogiku dospělých na Univerzitě J.A. Komenského. Po studiích odjíždí do Anglie, kde žije a pracuje šest let. Uvědomuje si, že práce s dětmi je to, co ji naplňuje, a proto si dodělává kvalifikace pro práci s dětmi předškolního až staršího školního věku (Level 1 Award in Childcare, Level 2 Certificate for the Children and Young People's Workforce, Level 3 Diploma for the Early Years Workforce, Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers).

Své pedagogické zkušenosti získává v Anglii v Oxfordshire, kde od roku 2012 do roku 2017 pracuje jako učitelka v pre-school a od roku 2015 do roku 2017 také jako Children´s activity instructor a Gymnastics coach v nedalekém volnočasovém centru.

Daniela hraje na kytaru a děti seznamuje s angličtinou pomocí anglických písniček a rýmů. Za největší úspěch pokládá to, když děti a její kolegové odchází z práce s úsměvem a zpívají si její písně.

Do práce s dětmi vkládá srdce, nadšení a elán.

Zájmy a záliby:

hra na kytaru a zpěv, gymnastika, tanec, Ceroc, Modern Jive, angličtina, cestování, lyžování

Den otevřených dvěří

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 27.2.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!