Login

Daniela Havránková

Motto:

"Without music life would be a mistake…"
"I don´t sing because I´m happy, I´m happy because I sing"
"If you never try, you´ll never know what you are capable of"

Pracovní zkušenosti:

V Čechách vystudovala Pedagogiku dospělých na Univerzitě J.A. Komenského. Po studiích odjíždí do Anglie, kde žije a pracuje šest let. Uvědomuje si, že práce s dětmi je to, co ji naplňuje, a proto si dodělává kvalifikace pro práci s dětmi předškolního až staršího školního věku (Level 1 Award in Childcare, Level 2 Certificate for the Children and Young People's Workforce, Level 3 Diploma for the Early Years Workforce, Certificate in Teaching Young Learners and Teenagers).

Své pedagogické zkušenosti získává v Anglii v Oxfordshire, kde od roku 2012 do roku 2017 pracuje jako učitelka v pre-school a od roku 2015 do roku 2017 také jako Children´s activity instructor a Gymnastics coach v nedalekém volnočasovém centru. 

Daniela hraje na kytaru a děti seznamuje s angličtinou pomocí anglických písniček a rýmů. Za největší úspěch pokládá to, když děti a její kolegové odchází z práce s úsměvem a zpívají si její písně. 

Do práce s dětmi vkládá srdce, nadšení a elán.

Zájmy a záliby:

hra na kytaru a zpěv, gymnastika, tanec, Ceroc, Modern Jive, angličtina, cestování, lyžování

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Volná místa

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne 8.1.2019 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Národního testování SCIO

V národním testován SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy