Login

Tereza Besedová

Motto:

"Moudrý je spíše ten, kdo zná užitečné věci než mnoho věcí." Aischylos

Pracovní zkušenosti:

Absolvovala Pedagogickou fakultu UK v Praze obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ se specializací na NJ + VV. V roce 2001 absolvovala semestr v rámci projektu Sokrates-Erasmus na FU v Berlíně.  Po absolvování studia nastoupila na FZŠ Táborská, kde pracovala, s pětiletou pauzou věnovanou mateřské dovolené, dodnes. Během své pedagogické praxe vedla studenty primární pedagogiky, vzdělávala se různými kurzy. Spolupracovala s VUP. V letech 2006-2007 pracovala jako koordinátorka OSV.  Absolvovala kurz Montessori pedagogiky, Kurz čtením a psaním ke kritickému myšlení, v tomto oboru se vzdělávala opakovaně. Dále absolvovala rozsáhlý kurz Hejného pedagogiky. Tyto metody hojně využívá i při své práci s dětmi, stejně tak i dramatickou výchovu, projektové vyučování, zážitkovou pedagogiku. 

Při výuce ráda střídá různé činnosti, žáka chápe jako partnera a pomáhá mu na cestě za poznáním s ohledem na jeho individualitu. Žáky učí naslouchat si, prezentovat své názory, dávat si zpětné vazby i sebehodnotit se.

Vzdělání:

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře

Pedagogické fakulta UK – obor učitelství pro 1. stupeň

Studijní stáž na FU v Berlíně

Zájmy:

Rodina, práce s dětmi, lyžování, hudba, kultura.

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Volná místa

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Národní testování SCIO

V národním testování SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy