Login

Tereza Besedová

Motto:

"Moudrý je spíše ten, kdo zná užitečné věci než mnoho věcí." Aischylos

Pracovní zkušenosti:

Absolvovala Pedagogickou fakultu UK v Praze obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ se specializací na NJ + VV. V roce 2001 absolvovala semestr v rámci projektu Sokrates-Erasmus na FU v Berlíně.  Po absolvování studia nastoupila na FZŠ Táborská, kde pracovala, s pětiletou pauzou věnovanou mateřské dovolené, dodnes. Během své pedagogické praxe vedla studenty primární pedagogiky, vzdělávala se různými kurzy. Spolupracovala s VUP. V letech 2006-2007 pracovala jako koordinátorka OSV.  Absolvovala kurz Montessori pedagogiky, Kurz čtením a psaním ke kritickému myšlení, v tomto oboru se vzdělávala opakovaně. Dále absolvovala rozsáhlý kurz Hejného pedagogiky. Tyto metody hojně využívá i při své práci s dětmi, stejně tak i dramatickou výchovu, projektové vyučování, zážitkovou pedagogiku. 

Při výuce ráda střídá různé činnosti, žáka chápe jako partnera a pomáhá mu na cestě za poznáním s ohledem na jeho individualitu. Žáky učí naslouchat si, prezentovat své názory, dávat si zpětné vazby i sebehodnotit se.

Vzdělání:

Gymnázium Dr. Josefa Pekaře

Pedagogické fakulta UK – obor učitelství pro 1. stupeň

Studijní stáž na FU v Berlíně

Zájmy:

Rodina, práce s dětmi, lyžování, hudba, kultura.

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Volná místa

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne 8.1.2019 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Národního testování SCIO

V národním testován SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy