Ondřej Bloudek

Motto: Limits exist only in people‘s minds.

Pracovní zkušenosti:

Po ukončení studií na Pedagogické fakultě UK odchází do Anglie studovat jazyk. V roce 2007 získává učitelskou kvalifikaci, která jej opravňuje k vykonávání učitelské práce ve Velké Británii. Posléze se stává učitelem Tělesné výchovy a Designu a technologie na tamní základní škole Unsted Park v Godalmingu. Kromě běžných učitelských povinností zde také vede britský program The Duke of Edinburgh, Cena vévody z Edinburghu.

V roce 2010 získává pozici učitele 4. třídy na mezinárodní škole Newton International School (D-ring) v Kataru. V roce 2012 příjímá nabídku pozice učitele TV a Informatiky na téže škole. Zde je také zodpovědný za vedení olympijského programu, který mezi školními dětmi hledá talenty pro reprezentaci Kataru na OH, The Schools Olympic Program.

Se svými žáky si vždy dobře rozumí, je férový a empatický k jejich potřebám a pocitům.

Vzdělání:

• Pedagogická fakulta UK – obor Tělesná výchova - Informační technologie a Základy techniky
  • Qualified Teacher Status (učitelská kvalifikace ve Velké Británii)
  • Instruktor lyžování

Zájmy a záliby:

Sport, kultura a cestování

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 23.10.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

V současné chvíli máme stále volné místo do první třídy. V případě zájmu nám pošlete vyplněnou přihlášku, kterou naleznete v sekci "Zápisy".