Monika Kapičková

Motto:

Děti jsou naším odrazem, buďme tolerantní, láskyplní a důslední.

Pracovní zkušenosti:

Monika pochází z Jihlavy. Vystudovala Masarykovu universitu v Brně, obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Deset let žila v Kalifornii, kde získala nové zkušenosti a pohledy na školství. Po návratu do České republiky pracovala jako učitelka 1. stupně a výuky němčiny jak na státní, tak i na soukromé mezinárodní škole v Praze.

Vzdělání:

Gymnázium Jihlava

Masarykova univerzita v Brně – obor učitelství 1. stupeň

Zájmy:

Ve volném čase s rodinou cestuje a poznává nové kouty naší planety. Odpočívá aktivně, hraje tenis, lyžuje, jezdí na kole a cvičí jógu.

Pro školní rok 2020-2021 máme volné místo v druhé, čtvrté a páté třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.