Login

Marika Atatreh

Pracovní zkušenosti:

Touha stát se učitelkou ji zavedla na Pedagogickou fakultu UK, kde vystudovala obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Již během studií získávala zkušenosti během praxí na základních školách. Po úspěšném ukončení studia v r. 2003 zahajuje svou učitelskou dráhu na ZŠ Nad Vodovodem v Praze, kde se stává třídní učitelkou 4. a 5. třídy. Po třech letech je spolupráce ukončena mateřskou dovolenou. Poté nastupuje na Základní školu Kunratice, kde se stává součástí projektu Pomáháme školám k úspěchu, kterou iniciuje Nadace The Kellner Family Foundation. Během svého působení absolvuje řadu seminářů a školení. Mezi nejdůležitější řadí kurz kritického myšlení, který již absolvovala podruhé (nejdříve to bylo na fakultě), MBTI- typologii osobnosti, mentoring a kurz kresby pravou mozkovou hemisférou. Všechny tyto kurzy ji ovlivnily a získané poznatky a dovednosti aplikuje do své výuky. Zároveň je předává ostatním kolegům z jiných škol, pro které již připravila několik seminářů či ukázkových hodin. Publikovala v odborném časopise pro pedagogy, spolupracuje na vyhodnocování mezinárodního šetření čtenářské gramotnosti PIRLS, PISSA při České školní inspekci v Praze. V roce 2015 je vybrána na pozici učitelky 1. třídy do soukromé základní školy Compass, kde působí do této doby.


Žáci jsou pro ni velkou motivací a těší se na každý den prožitý s nimi. Snaží se o to, aby byli vnitřně motivovaní a zažívali úspěch.

Vzdělání:

Střední pedagogická škola-obor Pedagog volného času
Pedagogická fakulta UK- obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ

Záliby:

Rodina, kresba, ruční práce, zahradničení 

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Volná místa

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Národní testování SCIO

V národním testování SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy