Jitka Vinklerová

Motto:

"Legrace je klíč k životu."

"Mnohému jsem se naučil u svých učitelů, ještě více u svých druhů, ale nejvíce u svých žáků."

Pracovní zkušenosti:

Absolventka Pedagogické fakulty UK v Praze, kde vystudovala obor učitelství pro 1. stupeň ZŠ. Po ukončení studia pracovala na státní FZŠ Táborská nejprve jako učitelka 1. stupně a později jako zástupce ředitele. Po šesti letech odchází na mateřskou dovolenou a poté nastupuje na Základní školu Open Gate, kde působí dalších šest let. Během své pedagogické praxe se účastní řady seminářů a školení, sama vede semináře o genetické metodě výuky čtení, o sebehodnocení a hodnocení žáků a o tvorbě školního vzdělávacího programu. Věnuje se i publikační činnosti. Spolupracuje s Pedagogickou fakultou UK Praha a s Výzkumným ústavem pedagogickým v Praze.

Zajímá se o práci s dětmi se specifickými poruchami učení a je absolventkou kurzu Logopedický asistent.
Při své práci s dětmi ráda využívá metodu učení hrou, projektové vyučování, čtením a psaním ke kritickému myšlení a především se snaží o individuální přístup ke všem dětem, aby byly motivovány, rády se učily a všechny zažívaly úspěch.

Záliby:

děti, rodina, zahradničení, výtvarná tvorba a sport

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.