JARMILA PODOBSKÁ

MOTTO:

"Dreams won´t work until we do!"
"Jediný způsob jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." (Steve Jobs)

Pracovní zkušenosti:

Být učitelkou je jejím splněným snem. Po absolvování gymnázia Budějovická v Praze byla volba jasná – Pedagogická fakulta UK, učitelství 1. stupně, kterou v roce 1992 úspěšně absolvovala. Po mateřské dovolené nastupuje na ZŠ K Dolům, kde působí na pozici učitelky 1. stupně. Zde se věnuje hlavně rozšíření obzoru v oblasti specifických poruch učení žáků a nácviku tréninkového programu na odstranění grafomotorických obtíží dětí školního věku. Po 6 letech přechází na ZŠ Angel v Praze 12, kde ji oslovil program ZAČÍT SPOLU. Podílí se na tvorbě projektů využívaných v rámci tohoto programu. Prochází dalšími školeními a semináři. Za nejdůležitější považuje kurz kritického myšlení a kurz mentoringu. Absolvuje také vzdělávací program zaměřený na aplikaci matematiky prof. Hejného. Zkušenosti z těchto kurzů realizuje ve své výuce. Vede souvislé pedagogické praxe studentů UK. Po dvanácti letech odchází na malotřídní školu ZŠ Mořina a hned následující rok nastupuje do ZŠ Compass.

Svou práci má jako koníček, děti jsou pro ni věčnou inspirací a výzvou. Je pro ni hlavní najít společnou řeč se svými žáky, vnímat jejich potřeby a podporovat je, aby se cítili v bezpečí a nebáli se projevit a realizovat své nápady.

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.