Login

JARMILA PODOBSKÁ

MOTTO:

"Dreams won´t work until we do!"
"Jediný způsob jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." (Steve Jobs)

Pracovní zkušenosti:

Být učitelkou je jejím splněným snem. Po absolvování gymnázia Budějovická v Praze byla volba jasná – Pedagogická fakulta UK, učitelství 1. stupně, kterou v roce 1992 úspěšně absolvovala. Po mateřské dovolené nastupuje na ZŠ K Dolům, kde působí na pozici učitelky 1. stupně. Zde se věnuje hlavně rozšíření obzoru v oblasti specifických poruch učení žáků a nácviku tréninkového programu na odstranění grafomotorických obtíží dětí školního věku. Po 6 letech přechází na ZŠ Angel v Praze 12, kde ji oslovil program ZAČÍT SPOLU. Podílí se na tvorbě projektů využívaných v rámci tohoto programu. Prochází dalšími školeními a semináři. Za nejdůležitější považuje kurz kritického myšlení a kurz mentoringu. Absolvuje také vzdělávací program zaměřený na aplikaci matematiky prof. Hejného. Zkušenosti z těchto kurzů realizuje ve své výuce. Vede souvislé pedagogické praxe studentů UK. Po dvanácti letech odchází na malotřídní školu ZŠ Mořina a hned následující rok nastupuje do ZŠ Compass.

Svou práci má jako koníček, děti jsou pro ni věčnou inspirací a výzvou. Je pro ni hlavní najít společnou řeč se svými žáky, vnímat jejich potřeby a podporovat je, aby se cítili v bezpečí a nebáli se projevit a realizovat své nápady.

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 23.10.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Národního testování SCIO

V národním testován SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".

Volná místa

V současné chvíli máme stále volné místo do první třídy. V případě zájmu nám pošlete vyplněnou přihlášku, kterou naleznete v sekci "Zápisy".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy