JARMILA PODOBSKÁ

MOTTO:

"Dreams won´t work, until we do!"
"Jediný způsob jak dělat dobře svoji práci, je milovat to, co děláš." (Steve Jobs)

Pracovní zkušenosti:

Být učitelkou je jejím splněným snem. Po absolvování gymnázia Budějovická v Praze byla volba jasná – Pedagogická fakulta UK, učitelství 1. stupně, kterou v roce 1992 úspěšně absolvovala. Po mateřské dovolené nastupuje na ZŠ K Dolům, kde působí na pozici učitelky 1. stupně. Zde se věnuje hlavně rozšíření obzoru v oblasti specifických poruch učení žáků a nácviku tréninkového programu na odstranění grafomotorických obtíží dětí školního věku. Po 6 letech přechází na ZŠ Angel v Praze 12, kde ji oslovil program ZAČÍT SPOLU. Podílí se na tvorbě projektů využívaných v rámci tohoto programu. Prochází dalšími školeními a semináři. Za nejdůležitější považuje kurz kritického myšlení a kurz mentoringu. Absolvuje také vzdělávací program zaměřený na aplikaci matematiky prof. Hejného. Zkušenosti z těchto kurzů realizuje ve své výuce. Vede souvislé pedagogické praxe studentů UK. Po dvanácti letech odchází na malotřídní školu ZŠ Mořina a hned následující rok nastupuje do ZŠ Compass.

Svou práci má jako koníček, děti jsou pro ni věčnou inspirací a výzvou. Je pro ni hlavní najít společnou řeč se svými žáky, vnímat jejich potřeby a podporovat je, aby se cítili v bezpečí a nebáli se projevit a realizovat své nápady.

Den otevřených dvěří

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 27.2.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!