Jana Bezecná

Motto:

"Pomoz mi, abych to dokázal sám." Maria Montessori

"Každý, kdo se přestane učit je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý." Henry Ford

Pracovní zkušenosti:

Vystudovala Střední pedagogickou školu v Prachaticích obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Během studia získávala praxi v různých MŠ u nás, ale také v německé mateřské škole. Ve studiu pokračovala na Pedagogické fakultě UK, kde si jako specializaci zvolila dramatickou výchovu, kterou ráda využívá i při výuce jiných předmětů.
Po studiu začíná učit na fakultní základní škole v Praze 4, kde také vede souvislé praxe studentů primární pedagogiky. Současně jako certifikovaný lektor angličtiny učí předškolní děti metodou Helen Doron.

Vzdělání:

Střední pedagogická škola v Prachaticích
Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Zájmy:

divadlo, tanec, fotografie, cestování, snowboard, cestování, hudba, kultura, sport-lyže, skydiving, astrologie, práce s dětmi a výborné jídlo

Den otevřených dvěří

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 27.2.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!