Login

Jana Bezecná

Motto:

"Pomoz mi, abych to dokázal sám." Maria Montessori

"Každý, kdo se přestane učit je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý." Henry Ford

Pracovní zkušenosti:

Vystudovala Střední pedagogickou školu v Prachaticích obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Během studia získávala praxi v různých MŠ u nás, ale také v německé mateřské škole. Ve studiu pokračovala na Pedagogické fakultě UK, kde si jako specializaci zvolila dramatickou výchovu, kterou ráda využívá i při výuce jiných předmětů.
Po studiu začíná učit na fakultní základní škole v Praze 4, kde také vede souvislé praxe studentů primární pedagogiky. Současně jako certifikovaný lektor angličtiny učí předškolní děti metodou Helen Doron.

Vzdělání:

Střední pedagogická škola v Prachaticích
Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Zájmy:

divadlo, tanec, fotografie, cestování, snowboard, cestování, hudba, kultura, sport-lyže, skydiving, astrologie, práce s dětmi a výborné jídlo

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Den otevřených dvěří

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 27.2.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy