Jana Bezecná

Motto:

"Pomoz mi, abych to dokázal sám." Maria Montessori

"Každý, kdo se přestane učit je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý." Henry Ford

Pracovní zkušenosti:

Vystudovala Střední pedagogickou školu v Prachaticích obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Během studia získávala praxi v různých MŠ u nás, ale také v německé mateřské škole. Ve studiu pokračovala na Pedagogické fakultě UK, kde si jako specializaci zvolila dramatickou výchovu, kterou ráda využívá i při výuce jiných předmětů.
Po studiu začíná učit na fakultní základní škole v Praze 4, kde také vede souvislé praxe studentů primární pedagogiky. Současně jako certifikovaný lektor angličtiny učí předškolní děti metodou Helen Doron.

Vzdělání:

Střední pedagogická škola v Prachaticích
Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Zájmy:

divadlo, tanec, fotografie, cestování, snowboard, cestování, hudba, kultura, sport-lyže, skydiving, astrologie, práce s dětmi a výborné jídlo

V současné chvíli máme jedno volné místo v první a ve čtvrté třídě. V případě zájmu nám pošlete vyplněnou přihlášku, kterou naleznete v sekci Zápisy.