Jana Bezecná

Motto:

"Pomoz mi, abych to dokázal sám." Maria Montessori

"Každý, kdo se přestane učit, je starý, ať je mu 20 nebo 80. Každý, kdo se stále učí, zůstává mladý. Je nejlepší v životě zůstat mladý." Henry Ford

Pracovní zkušenosti:

Vystudovala Střední pedagogickou školu v Prachaticích obor Předškolní a mimoškolní pedagogika. Během studia získávala praxi v různých MŠ u nás, ale také v německé mateřské škole. Ve studiu pokračovala na Pedagogické fakultě UK, kde si jako specializaci zvolila dramatickou výchovu, kterou ráda využívá i při výuce jiných předmětů.
Po studiu začíná učit na fakultní základní škole v Praze 4, kde také vede souvislé praxe studentů primární pedagogiky. Současně jako certifikovaný lektor angličtiny učí předškolní děti metodou Helen Doron.

Vzdělání:

Střední pedagogická škola v Prachaticích
Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Praze

Zájmy:

divadlo, tanec, fotografie, cestování, snowboard, cestování, hudba, kultura, sport-lyže, skydiving, astrologie, práce s dětmi a výborné jídlo

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.