Eliška Zemanová

Motto: Every child is a different kind of flower and all together make this world a beautiful garden.

Pracovní zkušenosti:

Po ukončení studií na Pedagogické fakultě UK obor Biologie – Rodinná výchova pro 2. stupeň ZŠ a SŠ se stává členkou zakládajícího týmu Open Gate Boarding School v Babicích. Zde přijímá zodpovědnost za realizaci dílčích projektů jako zavádění uniforem, vybavování areálu školy a výběru zahraničních pedagogů. Od roku 2005 zastává na Open Gate pozici office manager školy, organizuje nejrůznější akce, kurzy, školení pro studenty i učitele. Zároveň zde působí jako učitelka občanské výchovy, kariérový poradce a školní preventista. Po odchodu z Open Gate pracuje rok jako učitelka anglického jazyka na ZŠ Filosofská a posléze zakládá soukromou mateřskou školu Zeměkoule, kterou od roku 2008 úspěšně vede.

Její pedagogika je zaměřena na dítě, uplatňuje globální výchovu a prožitkové vyučování. Její pestrý, aktivizující, tématicky propracovaný program je vysoce motivující a vykouzlí úsměv na každé dětské tváři.

Vzdělání:

·      Pedagogická fakulta UK – obor Biologie – Rodinná výchova
·      University of Cambridge (Sydney), FCE (grade A)

Zájmy a záliby:

Rodina, hory a moře.

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

Pro školní rok 2019-2020 máme volné místo ve druhé a třetí třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.