Login

Eliška Zemanová

Motto: Every child is a different kind of flower and all together make this world a beautiful garden.

Pracovní zkušenosti:

Po ukončení studií na Pedagogické fakultě UK obor Biologie – Rodinná výchova pro 2. stupeň ZŠ a SŠ se stává členkou zakládajícího týmu Open Gate Boarding School v Babicích. Zde přijímá zodpovědnost za realizaci dílčích projektů jako zavádění uniforem, vybavování areálu školy a výběru zahraničních pedagogů. Od roku 2005 zastává na Open Gate pozici office manager školy, organizuje nejrůznější akce, kurzy, školení pro studenty i učitele. Zároveň zde působí jako učitelka občanské výchovy, kariérový poradce a školní preventista. Po odchodu z Open Gate pracuje rok jako učitelka anglického jazyka na ZŠ Filisofská a posléze zakládá soukromou mateřskou školu Zeměkoule, kterou od roku 2008 úspěšně vede.

Její pedagogika je zaměřena na dítě, uplatňuje globální výchovu a prožitkové vyučování. Její pestrý, aktivizující, tématicky propracovaný program je vysoce motivující a vykouzlí úsměv na každé dětské tváři.

Vzdělání:


·      Pedagogická fakulta UK – obor Biologie – Rodinná výchova         
·      University of Cambridge (Sydney), FCE (grade A)

Zájmy a záliby:


Rodina, hory a moře.

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Volná místa

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.

Den otevřených dveří

Zveme Vás na den otevřených dveří, který proběhne dne 8.1.2019 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!

Národního testování SCIO

V národním testován SCIO se naši žáci umístili na nejvyšších příčkách a díky jejich výsledkům patří naše škola mezi 10 % nejúspěšnějších škol v testování. Detailní výsledky naleznete v sekci
"O škole - Národní testování SCIO".
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy