Login

Eliška Zemanová

Motto: Every child is a different kind of flower and all together make this world a beautiful garden.

Pracovní zkušenosti:

Po ukončení studií na Pedagogické fakultě UK obor Biologie – Rodinná výchova pro 2. stupeň ZŠ a SŠ se stává členkou zakládajícího týmu Open Gate Boarding School v Babicích. Zde přijímá zodpovědnost za realizaci dílčích projektů jako zavádění uniforem, vybavování areálu školy a výběru zahraničních pedagogů. Od roku 2005 zastává na Open Gate pozici office manager školy, organizuje nejrůznější akce, kurzy, školení pro studenty i učitele. Zároveň zde působí jako učitelka občanské výchovy, kariérový poradce a školní preventista. Po odchodu z Open Gate pracuje rok jako učitelka anglického jazyka na ZŠ Filisofská a posléze zakládá soukromou mateřskou školu Zeměkoule, kterou od roku 2008 úspěšně vede.

Její pedagogika je zaměřena na dítě, uplatňuje globální výchovu a  prožitkové vyučování. Její pestrý, aktivizující, tématicky propracovaný program je vysoce motivující  a vykouzlí úsměv na každé dětské tváři.

Vzdělání:


·      Pedagogická fakulta UK – obor Biologie – Rodinná výchova         
·      University of Cambridge (Sydney), FCE (grade A)

Zájmy a záliby:


Rodina, hory a moře.

Zpět na hlavní výpis

AKTUALITY

Den otevřených dvěří

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 27.2.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!
english
Home ZŠ Compass, bilingvní škola
O škole        Výuka       Třídy       Družina       Stravování       Zápisy       Školné
       Uniformy       MŠ Zeměkoule       Kontakty       Galerie       Vstup pro rodiče 

Created by © 2013/2017 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy