Elena Bloudek

Motto: Where there‘s a will there‘s a way.

Pracovní zkušenosti:

Absolventka Pedagogické fakulty UK s učitelskou praxí v zahraničí. Po získání učitelské kvalifikace ve Velké Británii přijímá v roce 2008 pracovní nabídku učitelky 1. stupně ZŠ na základní škole Unsted Park v Godalmingu. Kromě běžných učitelských povinností připravuje žáky na OCR (Oxford Cambridge and RSA) zkoušky z Informatiky. O dva roky později nastupuje jako učitelka 3. třídy na mezinárodní školu Newton International School (West Bay) v Kataru. Následující rok se stává vedoucí sekce matematiky (Head of Mathematics) a vedoucí skupiny učitelů 3. ročníků (Year 3 leader).

Své nadšení a elán přenáší na žáky, ve třídě není nikdy nuda. Ve výuce uplatňuje kritické myšlení, problémové metody a projektové vyučování.

Vzdělání:

• Střední pedagogická škola – obor Vychovatelství
  • Pedagogická fakulta UK – Učitelství 1. stupně základní školy
  • Qualified Teacher Status (učitelská kvalifikace ve Velké Británii)

Zájmy a záliby:

Art & design, sport, příroda a práce :)

Zápis do 1. třídy

Zápisy do 1. třídy pro školní rok 2019 - 2020 se konají v březnu a jsou dvoukolové. První kolo zápisů se bude konat v pondělí 4. 3. 2019. Děti, které splní kritéria prvního kola zápisu postoupí do druhého kola, které se bude konat ve středu 6. 3. 2019. Termín podání přihlášky je do 31. 1. 2019.

V současné chvíli máme stále volné místo ve stávající první třídě. V případě zájmu nás kontaktujte.