Elena Bloudek

Motto: Where there‘s a will there‘s a way.

Pracovní zkušenosti:

Absolventka Pedagogické fakulty UK s učitelskou praxí v zahraničí. Po získání učitelské kvalifikace ve Velké Británii přijímá v roce 2008 pracovní nabídku učitelky 1. stupně ZŠ na základní škole Unsted Park v Godalmingu. Kromě běžných učitelských povinností, připravuje žáky na OCR (Oxford Cambridge and RSA) zkoušky z Informatiky. O dva roky později nastupuje jako učitelka 3. třídy na mezinárodní školu Newton International School (West Bay) v Kataru. Následující rok se stává vedoucí sekce matematiky (Head of Mathematics) a vedoucí skupiny učitelů 3. ročníků (Year 3 leader).

Své nadšení a elán přenáší na žáky, ve třídě není nikdy nuda. Ve výuce uplatňuje kritické myšlení, problémové metody a projektové vyučování.

Vzdělání:

• Střední pedagogická škola – obor Vychovatelství
  • Pedagogická fakulta UK – Učitelství 1. stupně základní školy
  • Qualified Teacher Status (učitelská kvalifikace ve Velké Británii)

Zájmy a záliby:

Art & design, sport, příroda a práce :)

Den otevřených dvěří

Zveme Vás na Den otevřených dveří, který proběhne dne 27.2.2018 od 8.45 do 18.00 hodin. Přijďte se podívat do naší výuky, popovídejte si s našimi učiteli a žáky. Představení filozofie naší školy a zodpovězení Vašich dotazů proběhne od 9:00 do 10:30 a od 15:30 do 17:00. Těšíme se na Vaši návštěvu!